O nas
EMES GPS / O nas

W kwietniu 2013 roku powstała firma
EMES I PARTNERZY (www.emesipartnerzy.pl)

Pomimo stosunkowo krótkiego okresu działalności, nasza firma zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku oferującym usługi z zakresu zarządzania ryzykiem biznesu. Profesjonalizm działań  firmy EMES I PARTNERZY spowodował, że wśród stałych naszych klientów znajdują się obecnie znane podmioty należące do Skarbu Państwa, polskie i zagraniczne spółki „giełdowe”, polskie i zagraniczne banki, Towarzystwa Ubezpieczeniowe, duże korporacje handlowe oraz inne znaczące podmioty gospodarcze.

EMES GPS to połączenie profesjonalizmu i doświadczenia.

Jedną z głównych specjalizacji firmy EMES I PARTNERZY jest sprzedaż serwis i obsługa wielofunkcyjnych urządzeń monitorowania pojazdów, które systematycznie dostarczamy dla firm  oraz odbiorców indywidualnych. Jakość oferowanych przez nas usług sprawia, że do naszych najważniejszych i strategicznych klientów należą między innymi czołowe europejskie firmy logistyczne i transportowe, fundusze leasingowe oraz towarzystwa ubezpieczeniowe. Nasze urządzenia do monitorowania pojazdów są najwyższej jakości i oferujemy je  Państwu  w bardzo atrakcyjnych cenach. Dysponujemy grupą wykwalifikowanych techników, którzy dokonują  specjalistycznych montaży zakupionych urządzeń. W celu profesjonalnej obsługi klienta, stworzyliśmy nowoczesne centrum monitoringu projektu EMESGPS wspierane dedykowaną aplikacją. Realizujemy zlecenia z zakresu systematycznych i wielopłaszczyznowych analiz monitorowanych pojazdów, realizowanych w oparciu o Wasze oczekiwania. Charakteryzuje nas profesjonalizm, rzetelność i szybkość działania.

W przypadku gdybyście Państwo w naszej ofercie nie znaleźli interesujących urządzeń GPS, prosimy o kontakt, a na pewno niezwłocznie udzielimy odpowiedzi co do możliwości dostarczenia wskazanego produktu, jak również sporządzimy jego korzystną kalkulację cenową. Na naszej stronie www przedstawiamy oferowane przez nas urządzenia GPS.